covid19

03-10-2015 17:30 Kategori: EKONOMİ

Zafer Kalkınma Ajansı Afyonkarahisar’da toplandı

Zafer Kalkınma Ajansı Afyonkarahisar’da toplandı

"Zafer Kalkınma Ajansı 2015 yılı 9. Yönetim Kurulu toplantısı Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda gerçekleştirildi."

Zafer Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Vali Ahmet Okur başkanlığında yapılan toplantıya Afyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner, Kütahya Valisi Şerif Yılmaz, Manisa Valisi Erdoğan Bektaş, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Başkanı Salih Sel, Uşak İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Nacar ve diğer yönetim kurulu üyeleri katıldılar.

 

Şehitler Unutulmadı

Toplantının açılış konuşmasını yapan Yönetim Kurulu Başkanı ve Vali Ahmet Okur; "Öncelikle sözlerime başlarken tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, geride kalan aile fertlerine sabırlar diliyorum. Zafer Kalkınma Ajansı olarak doğrudan faaliyet destek programı kapsamında bugüne kadar 70 proje desteklenmiş ve toplam 3 milyon 452 bin 884 liralık destek sağlanmıştır. Bu yılda 500 bin lira program bütçesi bulunan 2015 yılı doğrudan faaliyet destek programı 1 Eylül 2015 tarihinde ilan edilmiş olup proje başına 50 bin liraya kadar destek sağlanacaktır. Bugünkü Yönetim Kurulu Toplantımızda 2016 yılı taslak bütçesi ile 2016 yılı proje teklif çağrılarının ana çerçevesinin görüşüleceğini ifade ederek bununla beraber kalkınma kurulu kararlarını değerlendireceğiz. Proje geliştirme faaliyetlerine ilişkin olarak değerlendirilmelerde bulunacağız. Program ilerleme raporlarını görüşeceğiz. 2015 yılı Ağustos ayı gelir- gider cetvelini görüşeceğiz. Sözlerime son vermeden önce birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde ülkemizin ve milletimizin bekası için her zaman varlıklarını feda eden şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize minnet duygularımızı ifade ediyor, ailelerine sabır diliyorum "dedi.

Toplantı gündeminde bulunan 2016 Yılı Çalışma Programı ve Taslak Bütçesi, 2016 Yılı Proje Teklif Çağrılarının Ana Çerçevesinin Görüşülmesi, Deneme Süresi Dolan Personelin Değerlendirme Raporlarının Görüşülmesi, 2015-01 Sayılı Kalkınma Kurulu Toplantı Karalarının Görüşülmesi, Proje Geliştirme Faaliyetlerine İlişkin Değerlendirme Program İlerleme Raporlarının Görüşülmesi, İki Toplantı Arası Ajans Faaliyetlerinin Görüşülmesi ve 2015 Yılı Ağustos Ayı Gelir-Gider Cetvelinin Görüşülmesi konuları görüşülerek karara bağlandı.DİĞER EKONOMİ HABERLERİ

1.reklam

ÇOK OKUNAN HABERLER
gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

28 MAYISTA KİM CUMHURBAŞKANI OLUR?

47.4%

42.1%

10.5%

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ